EN
RU
Homseks ilusaks!

Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Tooted

Meie tooted

Parima tulemuse saavutamiseks tuleb depileeritud piirkonna eest hoolt kanda.
Oluline on mõelda nii kreemitamisele, koorimisele ning ka maski tegemisele.

Asset 9.png

1) Igapäevaselt on soovitatav kasutada Alexandria Phenomen-all shea-võil põhinevat ravivat ja nahka uuendavat kreemi. Vaid looduslikest õlidest ja ekstraktidest koosnev kreem kiirendab naha paranemist ning ennetab karvade sissekasvu ning tagab pehmema ja ühtlasema tulemuse pikemaks ajaks. Herneterasuurune kogus kreemi tuleb kanda puhtale ja niiskele nahale ning seejärel hoolega sisse hõõruda.

2) Bikiinipiirkonda on vajalik koorida iga 5–7 päeva järel, sest kui nahk on kuiv, siis on karval keerulisem kasvada, mis võib tekitada sissekasvanud karvu.  Soovitame koorimiseks kasutada Alexandria Surnumere soola Salt Spring, mis muudab naha pehmeks ning tänu sellele säästab nahka koorimiseks ja aitab võidelda karvade sissekasvu vastu. Samuti rahustab sool nahka ning muudab selle siledaks ja siidiseks. Soola võib kasutada ka akne korral, kus see aitab kontrollida üleliigset rasueritust ja ennetab põletikke. Toode puhastab, toniseerib ja niisutab nahka, parandab naha vereringet ning taastab naha elastsuse, andes nõnda nahale noorusliku ja terve väljanägemise! Surnumere soola koostises on 26 mineraali ja mikroelementi.

Koorimine ei ole lubatud, kui nahk on ärritunud või põletikuline – sellisel juhul tuleb eelistada kompressi tegemist. Alustuseks tuleb niisutada bikiinipiirkond, seejärel tuleb õrnalt tupsutada sinna meresool, katta see viieks minutiks näiteks niiske salvrätiga ning viimaks maha loputada. 

3) Alexandria Ungari mudamaski peaks kasutama kaks korda nädalas, sest muda puhastab ja rahustab ärritunud nahka ning väljutab jääkaineid. Mudas on rohkelt mineraale, mis muudavad naha pehmemaks, valmistades sellega nahka depilatsiooniks ette.

Meie soovitame muda kasutada koos tooniku ja losjooniga, sest nõnda me suurendame naha põletikuvastast kaitset. Pärast pesemist tuleb nahale pritsida antiseptilist toonikut, mis sulatab kutiikulat karva ümber ning aitab mudal mõjuda sügavamale. Seejärel tuleb teha losjoonist ning Ungari mudast hapukoorepaksune segu (võib lisada ka paar tilka vett), mis tuleb kanda bikiinipiirkonnale ning lasta sellel mõjuda. Mask ei tohi kuivada, vaid seda tuleb veega aeg-ajalt niisutada.

Asset 8.png
 

Saame sõpradeks!

Leia meid Facebookist!