EN
RU
Homseks ilusaks!

Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Depilatsioon suhkrupastaga

Depilatsioon suhkrupastaga

Asset 11.png
 

Oleme juba aastaid kasutanud oma salongides Lina Kennedy kuue sammu tehnikat, mis tagab puhtama ja siledama naha pikemaks perioodiks. Esimese sammuna kanname suhkrupasta peale karvakasvule vastupidises suunas. Suhkrupasta sulab ümber karva, muutes karva plastilisemaks. Seejärel sulab suhkrupasta karvafolliikuli sisse ja haarab karvajuurt seesmiselt. Lõpuks tõmbame karvad karvakasvu suunas välja, vältides nõnda karva katkemist. Sellise tehnikaga eemaldame karvad väga delikaatselt ning me ei riku neid, vaid justkui koorime selle karvakasvu suunas välja.

Suhkrupasta on ainulaadne meetod ebasobivate karvade eemaldamiseks, mis aitab tõhusalt karvad õhemaks muuta, karvakasvu aeglustada ning ei ärrita nahka. Suhkrupasta on naturaalne ja leige temperatuuriga. Spetsiaalse käsimeetodi abil saab eemaldada karvad karvakasvu suunas, mis tagab siledama ja puhtama perioodi pikemaks ajaks.

Mõned inimesed kardavad, et depilatsioon on väga valus. Tegelikult, kui kasutada professionaalseid tehnikaid, siis võib valutunde viia miinimumini. Kliendid on alati öelnud, et tegelikkuses ei olnudki nii valus, kui nad kartsid.

 

Saame sõpradeks!

Leia meid Facebookist!