EN
RU
Homseks ilusaks!

Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Depilatsioonil eemaldatakse karv koos juurega ja nahk jääb ilus ning sile. Tehes depilatsiooni regulaarselt, väheneb karvade hulk ja nende tugevus. See on lihtne karvaeemaldusmeetod, mis on kergesti kättesaadav ja soodne. Karvu võib eemaldada kätelt, jalgadelt, näolt, kaenaalustest või bikiinipiirkonnast.

Suhkrupasta on naturaalse koostisega ja leige temperatuuriga pasta. Alexandria body sugaring on nahka hooldav karvaemaldusmeetod ebasobivate karvade eemaldamiseks. See aitab tõhusalt karvad õhemaks muuta, karvakasvu aeglustada ning ei ärrita nahka. Kuue sammu meetodi abil saab eemaldada karvad karvakasvu suunas, mis tagab siledama ja puhtama perioodi pikemaks ajaks.

Desinfitseerime soovitud piirkonna ning seejärel kanname peale pehme suhkrupasta. Suhkrupasta sulab karvafolliikuli sisse ja ümber karva, muutes karva plastilisemaks ning haarab karvajuurt seesmiselt. Seejärel eemaldame karvad karvakasvu suunas, kasutades spetsiaalset kuue sammu käsitehnikat, millega väldime karva katkemist. Sellise tehnikaga eemaldame karvad väga delikaatselt ning me ei riku neid, vaid justkui koorime selle karvakasvu suunas välja.

Enne depilatsiooni peavad karvad olema piisavalt pikad, et teostada protseduuri. Samal päeval enne depilatsiooni ei ole hea käia paar tundi enne saunas, võtta päikest ega käia solaariumis. Kuna tegu on meditsiinilise protseduuriga, siis keha peab olema puhas, sest puhas keha taastub kiiremini. Üldiselt on oluline positiivne meeleolu, hea tuju ja natukene julgust.

Esimesel korral võib karv olla ideaalis 5 mm või pikem. Kui klient käib väga regulaarselt, siis on võimalik eemaldada isegi 1–2-millimeetrised karvad, kuid esialgu on parem kui karv on pikem.

Samal päeval ei tohi käia ujumas, võtta päikest ega käia solaariumis. Jooksva vee all on pesemas käimine lubatud, kuid 24 tundi pärast depilatsiooni ei tohi saunas käia. Soovitav ei ole samal päeval teha tegevusi, mis ajavad higiseks (nt trennis käia või teha rasket tööd).

Tehes depilatsiooni regulaarselt, väheneb karvade hulk ja nende tugevus. See on lihtne karvaeemaldusmeetod, mis on kergesti kättesaadav ja soodne. Karvu võib eemaldada kätelt, jalgadelt, näolt, kaenaalustest või bikiinipiirkonnast.

Oma salongides kasutame Alexandria Professional tooteid. Parima tulemuse saavutamiseks tuleb depileeritud piirkonna eest hoolt kanda. Oluline on mõelda nii kreemitamisele, koormisele ning ka maski tegemisele. Rohkem informatsiooni leiate www.depilatsioon.eu/tooted.

Meie salongides toimub maksmine vaid sularahas.

Aegu saab broneerida meie kodulehel www.depilatsioon.eu/broneerimine. Samuti on võimalik aegu broneerida kirjutades meie Facebooki lehel sõnumitesse või saates e-mail, kuid siis ei saa me garanteerida, et teie valitud aeg on broneerimise hetkel veel saadaval.

Telefonitsi on võimalik broneerida:
Tartus: +372 5222 056
Tallinnas: +372 669 6781

Kui tegu on n-ö ajakriitilise tööga, siis soovitame kasutada meie kiirteenust ning meile helistada, saata e-mail või kirjutada Facebooki. Sellisel juhul pakume tööajavälist aega, mille puhul peab arvestama, et tööle lisandub 10 eurot lisatasu iga tunni kohta. Samuti on võimalik enda nimi kirja panna, et me võtaksime sinuga ühendust, kui ootamatult vabaneb samal päeva mõni aeg.

Broneeringut on võimalik tühistada helistades:
Tartus: +372 5222 056
Tallinnas: +372 669 6781
või saates meile e-mail aadressil info@depilatsioon.eu. Protseduurist võib loobuda kuni 24 tundi enne broneeritud aega. Hilisemal tühistamisel või protseduurile ilmumata jätmisel ilma mõjuva põhjuseta kuulub tasumisele 50% broneeritud teenusest.

Depilatsioonis käimine on lubatud kõikidele rasedatele, kellel ei ole tervisega probleeme. Naiste jaoks, kes on eelnevalt depilatsioonis käinud, ei muutu midagi. Uued kliendid peaksid silmas pidama, et karva pikkus peaks olema minimaalselt 5 mm. Kuna rasedusega keha muutub, siis depilatsioon rasedatele mõnevõrra keerulisem, kuid meie töötajad on protseduuri eripäradega väga hästi kursis. Rasedatele ei ole depilatsioonis käimisele mingit vastunäidustust.

Loomulikult võivad ka mehed depilatsioonis käia. Depilatsioon on täiesti tavaline kosmeetiline protseduur, mis sobib nii naistele kui meestele. Aeg, mil karvased ja higised mehed olid mehelikkuse sümboliks, on ammu möödas! Naised hindavad järjest rohkem hoolitsetud mehi. Meile meeldib, kui mees on puhas ja hoolitsetud.

 

Saame sõpradeks!

Leia meid Facebookist!