EN
RU
Homseks ilusaks!

Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Meestele

Depilatsioon meestele

Asset 16.png

Depilatsioon sobib julgetele, oma arvamust omavatele ning välimust hindavatele meestele. Aeg, mil karvased ja higised mehed olid mehelikkuse sümboliks, on ammu möödas! Naised hindavad järjest rohkem hoolitsetud mehi. Meile meeldib, kui mees on puhas ja hoolitsetud.

Liiga sageli arvavad mehed, et raseerimine on ainus mehelik viis karvade eemaldamiseks. Kui näopiirkond on raseerimisega kuidagiviisi harjunud, siis raseerimine kehalt võib tekitada nahale vigastusi ja põhjustada põletikke. Iga paari päeva tagant raseerides võib tekkida olukord, kus nahk on pidevalt valulik ning infektsioonidele vastuvõtlik. Pärast depilatsiooni aga taastub naha loomulik kaitsevõime juba paari päeva jooksul ning meie poolt kasutatavad spetsiaalsed nahka rahustavad kreemid aitavad sellele kaasa. Depilatsiooni tulemus sõltuvalt piirkonnast kestab kaks kuni neli nädalat. Kogu selle aja on nahk terve ning kaitstud.

 
 

Saame sõpradeks!

Leia meid Facebookist!