EN
RU
Homseks ilusaks!

Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Depilatsioonist

Miks tulla depilatsiooni?

Asset 7.png

Depilatsioonil eemaldatakse karv koos juurega ja nahk jääb ilus ning sile. Paljud naised valivad raseerimise asemel depilatsiooni, sest kui raseerimise tulemus püsib mõne päeva, siis depilatsiooni tulemus kestab keskmiselt nädalaid (sõltuvalt piirkonnast). Pärast raseerimist tungivad tugevamate karvade puhul otsad välja juba järgmisel päeval ja saavutatud efekt ongi kadunud. Seepärast peab tulemuse uuesti saavutamiseks taas raseerima, kuid sagedane raseerimine tekitab nahaärritust.

Tehes depilatsiooni regulaarselt, väheneb karvade hulk ja nende tugevus. See on lihtne karvaeemaldusmeetod, mis on kergesti kättesaadav ja soodne. Karvu võib eemaldada kätelt, jalgadelt, näolt, kaenaalustest või bikiinipiirkonnast.

 

Kuidas me seda teeme?

Kõigepealt desinfitseerime soovitud piirkonna ning seejärel kanname peale pehme suhkrupasta. Oma salongides kasutame spetsiaalset kuue sammu käsitehnikat, eemaldades õrnalt karvad juurtega karvakasvu suunas. Protseduuri käigus toimub lisaks karvade eemaldamisele positiivse kõrvalefektina kerge koorimine. Nahale peale kantud suhkrupasta imbub karvanääpsu, aga ka naha pinnale kogunenud surnud rakkudesse ning karvajuure sisekesta. Eemaldamise hetkel karv ,,libiseb" mööda karvanääpsu ning tänu sellele ei toimu murdumist ja karv eemaldatakse täielikult kasvusuunas. See võimaldab nahka ärritamata eemaldada ka kõige väiksemad ja heledamad karvad, isegi 1–2 mm pikkused. Lõpetuseks rahustame naha spetsiaalsete seerumite ja kreemidega, millel on põletikuvastane toime, mis niisutavad meeldivalt nahka ja aeglustavad karvade kasvu. Just tänu sellisele käsimeetodile on võimalik eemaldada isegi 1 mm karvakesed, jättes nahk ilusa ja hoolitsetuna.

Asset 14.png
 

Kui sageli tuleb käia?

Asset 2.png

Karvad kasvavad kolmes erinevas põhifaasis:

  • Anageeni faas on aktiivne karva kasvufaas. Anageeni faas võib kesta nii mõne nädala kui aastaid – sõltuvalt sellest, kus karv asub.

  • Katageeni faas ehk ootefaas, mil karv on piisavalt suur ja terve ning karva all võib hakata kasvama uus karv.

  • Telogeeni faas on n-ö vaikuse faas, mil karv langeb viimaks ise välja, kuid teine karv kasvab juba alt peale (mõnikord ka mitu karva).

Depilatsiooni tulemus kestab 2–4 nädalat (sõltuvalt piirkonnast), kogu selle aja on nahk terve ja kaitseb sind infektsiooni eest.

Karvavaba perioodi  on võimalik pikendada, eemaldades karvu anageeni faasis. Karva eemaldades hävitame me osaliselt folliikuli sisemist kesta, mis sisaldab tüverakke. Regulaarne karvade eemaldamine anageeni faasis põhjustab hõredamat karvakasvu, folliikuli kadumist ning tüverakkude hävimist.

Karv on ühendatud veresoontega, mis teda toidavad. Karva eemaldades me katkestame  veresoone ja karvafolliikuli vahelise sideme. Regulaarselt nõnda toimides tekib viimaks olukord, kus karval ei ole enam jõudu kasvada.

Karvad kasvavad kogu aeg ning väga keeruline on saavutada olukord, kus kõik karvad on eemaldamisel anageeni faasis. Seetõttu ongi oluline käia protseduuril iga kahe või kolme  nädala tagant, sest siis on suurem tõenäosus eemaldada võimalikult palju karvu anageeni faasis. Kui käia depileerimas kolme kuni nelja kuu jooksul eelpool nimetatud ajavahemikus, siis organism kohaneb olukorraga ning pärast seda saab pikendada protseduuritihedust.

Iga kahe nädala järel protseduuril käimine sobib vaid püsikliendile, kes on seda järjepidevalt teinud vähemalt nelja kuu jooksul.

 

Saame sõpradeks!

Leia meid Facebookist!