EN
RU
Homseks ilusaks!

Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Brasiilia bikiini

Asset 3.png

Brasiilia bikiini

Brasiilia bikiini on bikiinipiirkonna depilatsioon, mille käigus eemaldatakse kõik selle kehapiirkonna karvad. Paljud naised valivad just brasiilia bikiini, sest pärast seda võib kanda ka nappi või läbipaistvat pesu ning bikiine. Karvad eemaldatakse väga hoolikalt ning tulemus jääb hügieeniline ja ilus.

Brasiilia bikiini protseduuril kasutame meeldivalt sooja Sugaringi suhkrupastat. Kiire liigutusega eemaldame karvad ja seejärel rahustame nahka spetsiaalsete seerumite ja kreemidega. Need niisutavad meeldivalt nahka, aeglustavad karvade kasvu ning omavad põletikuvastast toimet.

Bikiini disain

Bikiini disain on bikiinipiirkonna depilatsioon koos karvalõikusega, mida kujundatakse vastavalt kliendi soovile. See tõstab seksuaalset ilu, lisab ainulaadsust ja rõhutab omapära.

Mõnikord eelistavad naised ka värvimist või kaunistamist dekoratiivelementidega nagu kivikesed, litrid või sädelev puuder. Selline intiimne lõikus on kaunis, salapärane ning üllatuskingituseks nii endale kui partnerile.

 

Saame sõpradeks!

Leia meid Facebookist!