EN
RU
Homseks ilusaks!

Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

kontakt

Kontakt

KUIDAS VALIDA ÕIGE SALONG

Veendu, et seal töötavad professionaalid. Kui valid hambaarsti, siis tahad, et ta oleks kogenud. Või oled nõus laskma oma hambaid ravida inimesel, kes on seda vaid raamatutest lugenud? Depilatsiooniga on samamoodi: nagu kogenematu hambaarst teeb valu, võid saada algaja depileerijaga kehva kogemuse. Kogenud depileerija tunneb erinevaid nahatüüpe, oskab valida sobivad vahendid ja muuta sinu kogemuse meeldivaks.

Veendu, et neil on parimad vahendid. Iga vaha ei sobi igale piirkonnale ja tavaliselt kasutatakse vaha tugevamal nahal (jalgadel ja kätel), õrnemal nahal (bikiinipiirkonnas, näol ja kaenlaalustel) on parem kasutada suhkrupastat. Siiski pole see 100% reegel, vaid siinkohal ongi vaja professionaali, kes tunneb nahatüüpe ja oskab soovitada just sulle sobiva toodet — me kõik oleme erinevad.

Veendu, et kõik on puhas. Kui käid salongis, vaata seal ringi – kas näed seal desinfitseerivaid ja steriliseerivaid vahendeid. Pööra tähelepanu, kas depilatsiooni tegija kasutab kindaid. Kõike seda ootame ju kliinikutelt ja arstidelt. Depilatsioon on samuti meditsiiniline protseduur. Vali salong, kus on meditsiiniline kompetents.

Kui oled esimest korda tulemas, siis võta julgelt ühendust, et saaksime täpsemalt selgitada,
mida silmas pidada!

 

TARTU

 

AVANCIA ILUSALONG
KVARTALI KESKUS
RIIA 2, Tartu
TEL: +372 5142 269

 
Asset-21.png

TALLINN

 

SIM SALONG
NARVA MNT 7d, Tallinn
TEL: +372 5373 5630

 
Asset-22.png
 

Kirjuta meile!

Nimi *
Nimi
 

Saame sõpradeks!

Leia meid Facebookist!