EN
RU
Homseks ilusaks!

Contact Us

Use the form on the right to contact us.

You can edit the text in this area, and change where the contact form on the right submits to, by entering edit mode using the modes on the bottom right. 

         

123 Street Avenue, City Town, 99999

(123) 555-6789

email@address.com

 

You can set your address, phone number, email and site description in the settings tab.
Link to read me page with more information.

Kui sageli tuleb käia?

Kui sageli tuleb käia?

Asset 2.png
 

Karvad kasvavad kolmes erinevas põhifaasis:

  1. Anageeni faas on aktiivne karva kasvufaas. Anageeni faas võib kesta nii mõne nädala kui aastaid – sõltuvalt sellest, kus karv asub.

  2. Katageeni faas ehk ootefaas, mil karv on piisavalt suur ning terve ja karva all võib hakata kasvama uus karv.

  3. Telogeeni faas on n-ö vaikuse faas, mil karv langeb viimaks ise välja, kuid teine karv kasvab juba alt peale (mõnikord ka mitu karva).

Depilatsiooni tulemus kestab 2–4 nädalat (sõltuvalt piirkonnast), kogu selle aja on nahk terve ja kaitseb sind infektsiooni eest.

Puhast perioodi on võimalik pikendada just eemaldades karvu anageeni faasis, sest siis on karvasibul kõige suurem mõõduga. Karva eemaldades hävitame me osaliselt karvajuure kesta, mis sisaldab maatriksrakke. Regulaarne karvade eemaldamine anageeni faasis põhjustab järkjärgulise folliikuli hävinemise, mis omakorda jätab vähem ruumi uue karva kasvatamiseks. See põhjustab hõredama karvakasvu, folliikuli kadumist ning maatriksrakkude hävinemist.

Anageeni faasis on karv ühendatud veresoontega, mis teda toidavad. Selleks, et me aitaks ühendust veresoonte ja karvafolliikuli vahel lõhkuda, on oluline, et me just selles faasis karva eemaldame. Regulaarselt nõnda toimides tekib viimaks olukord, kus karval ei ole enam jõudu kasvada.

Karvad kasvavad kogu aeg ning väga keeruline on saavutada olukord, kus kõik karvad on eemaldamisel anageeni faasis. Seetõttu ongi oluline käia iga kahe nädala tagant, sest siis on suurem tõenäosus eemaldada võimalikult palju karvu anageeni faasis. Kui kolm kuni neli kuud iga kahe nädala järel käia, siis organism kohaneb olukorraga ning pärast seda saab pikendada protseduuritihedust.

Iga kahe nädala järel käimine sobib vaid püsikliendile, kes on järjepidevalt protseduuril käinud vähemalt neli kuud.

 

Saame sõpradeks!

Leia meid Facebookist!